Про компанію

Будівельна компанія “Стандарт-Буд”

    Компанія “Стандарт-Буд”, заснована в 2005 році, вибрала основним напрямом своєї діяльності оптову торгівлю будівельними та оздоблювальними матеріалами.


У 2018 році компанія “Стандарт-Буд” отримала премію Ibuild, як кращий постачальник матеріалів і комплектуючих для будівництва в Україні.
Ми раді запропонувати Вам величезний вибір оздоблювальних матеріалів, необхідних для будівництва і ремонту Вашого будинку. Асортимент – більше 5000 позицій.
Наші кваліфіковані фахівці можуть проконсультувати Вас по будь-яким питанням, пов’язаних як з самою продукцією, її технічними характеристиками, так і з технологією застосування. Вони допоможуть Вам у виборі конкретного матеріалу, колірного рішення Вашого інтер’єру або екстер’єру, розрахунку необхідної кількості матеріалів.
   Гнучка цінова політика будівельної компанії “Стандарт-Буд” відкриває безмежні перспективи оптовим і роздрібним підприємствам, будівельним організаціям, регіональним партнерам. Для наших клієнтів створені максимально зручні і вигідні умови:
 • оперативне інформування про наявність і терміни поставки замовлення
 • будь-яка форма оплати
 • найширший асортимент
 • різні варіанти замовлення
   Для вдосконалення сервісу та зниження витрат, була створена єдина клієнтська служба, робота якої спрямована на індивідуальний підхід до кожного клієнта.
   Ми знайдемо цікаві пропозиції для індивідуального будівництва, для професійних будівельних компаній, а також для будь-яких торгуючих організацій. Будівельна компанія “Стандарт-Буд” однаково зацікавлено продає товар клієнту, як з невеликими (одна банка, один мішок і т.д.) обсягами, так і великим оптовикам не тільки по Києву, але і в регіонах України.
   Будемо дуже раді, якщо Ви зацікавитесь нашими послугами, і не важливо на яку суму Ви купуєте – ми любимо своїх клієнтів і знаємо, що від малого до більшого, від простого до складного один крок. Ми не зупиняємося на досягнутому, щоб забезпечити Вас чудовим сервісом і найкращими цінами!
Онлайн - консультація

 
  ×
  Формування замовлення

   
   ×